Znakowanie opakowań zbiorczych

Na opakowania zbiorcze, jak i jednostkowe, nanoszone są rozmaite dane alfanumeryczne, takie jak informacje tekstowe, daty, czasy, kody kreskowe czy symbole graficzne. Jednak w odróżnieniu od towarów jednostkowych, dane zawarte na etykietach opakowań zbiorczych często bywają zmienne. Specyfika znakowania takich opakowań polega na tym, że informacje o produktach nanoszone muszą być w czasie rzeczywistym, tak aby treść etykiety odpowiadała zawartości danego opakowania zbiorczego.

Urządzenia do nanoszenia danych na opakowania zbiorcze i towary

Doskonałym rozwiązaniem do znakowania towarów zbiorczych jest wykorzystanie technologii Print & Apply. Dzięki niej istnieje możliwość wprowadzenia zmiennych informacji (m.in. data produkcji, numer partii, logo producenta czy jego dane adresowe) na każdej etykiecie opakowania zbiorczego. Print & Apply to połączenie tradycyjnej termotransferowej drukarki etykiet i aplikatora do nanoszenia ich na powierzchnie opakowań zbiorczych lub towarów jednostkowych. Promark Produkcja oferuje Państwu zaawansowane technologicznie, a jednocześnie przyjazne w obsłudze urządzenia do znakowania, dzięki którym możliwe jest zwiększenie wydajności pracy przy niskich kosztach eksploatacji.

Print & Apply - wydajność i wysoka jakość wydruku

Urządzenia Print & Aplly charakteryzują się dużą produktywnością, niezawodnością oraz najwyższą jakością wydruku. Mogą być wykorzystywane do znakowania niemal każdego rodzaju opakowań zbiorczych i towarów jednostkowych - nie wpływa to na czytelność i jakość wydruku. Etykieta towaru drukowana jest bezpośrednio przed naniesieniem jej na opakowanie, stąd bez przeszkód można dostosować znajdujące się na niej dane do zawartości konkretnego kartonu zbiorczego, a znakowanie odbywa się płynnie, bez zbędnych przestojów.

Napisz do nas

Państwa wiadomość została wysłana.