Zestawy etykietujące

Zestawy etykietujące to maszyny przeznaczone do nanoszenia etykiet samoprzylepnych na opakowania oraz ich plombowania. W zależności od kształtu opakowania oraz tego, w którym miejscu powinna znaleźć się etykieta na: górze, dole, boku, obwodzie, można wybrać urządzenie o pożądanych parametrach. Zestawy etykietujące składają się z głowicy etykietującej, ramy, transportera oraz innych akcesoriów, które tworzą część linii lub samodzielną aplikację. W ofercie Promark Produkcja znajdą Państwo nowoczesne i wydajne urządzenia etykietujące Compact, które dodatkowo mogą być wyposażone w drukarkę termotransferową umożliwiającą dodruk informacji na etykietach.

Zestawy etykietujące Compact wyróżniają się solidną, zwartą konstrukcją, dużą uniwersalnością i wysoką precyzją. Dzięki pamięci programów, płynnym regulacjom na śrubach z licznikami możliwe jest uzyskanie krótkich czasów przezbrojeń, co znacznie wpływa na usprawnienie pracy. Oferowane przez nas urządzenia Compact przystosowane są do instalacji w liniach produkcyjnych obsługiwanych zarówno automatycznie, jak i ręcznie.

Proponujemy zestawy etykietujące Compact wyposażone w najwyższy model głowicy etykietującej golf z kolorowym pulpitem sterującym oraz samonośną ramę z transporterem. W zależności od konkretnego modelu, urządzenia umożliwiają nanoszenie etykiet samoprzylepnych na górę, bok, spód, obwód opakowania oraz górę i bok w postaci plomb. Uniwersalna konstrukcja zestawów przeznaczonych do nanoszenia etykiet pozwala na pracę w długich i krótkich cyklach produkcyjnych. Urządzenia Compact odznaczają się dużą funkcjonalnością i łatwą, intuicyjną obsługą. Wykorzystane przez nas zaawansowane technologie dają gwarancję długiej żywotności zestawów etykietujących.

Napisz do nas

Państwa wiadomość została wysłana.