Urządzenia Print & Apply

Urządzenia drukująco-etykietujące, czyli Print & Apply, znajdują zastosowanie wszędzie tam, gdzie na etykiecie produktu jednostkowego lub opakowania zbiorczego konieczne jest naniesienie informacji (np. daty produkcji, numeru serii, kodu kreskowego, tekstu, grafiki). Print & Apply łączą w sobie funkcję termotransferowej drukarki etykiet z urządzeniem nanoszącym etykiety na powierzchnię opakowań. Oznacza to, że etykieta drukowana jest bezpośrednio przed naniesieniem jej na opakowanie, dlatego z łatwością można dostosować informacje na niej zawarte z zawartością danego opakowania.

OPTYMALIZACJA PROCESU PRODUKCYJNEGO

Urządzenia drukująco-etykietujące są prostsze w konstrukcji od drukarek wysokiej rozdzielczości, a także bardziej odporne na błędy i łatwiejsze w serwisowaniu. Charakteryzują się elastycznością, dużą niezawodnością, wysoką produktywnością oraz powtarzalną precyzją. Automaty dają możliwość naklejania etykiet na wiele sposobów (na spodzie opakowania, z tyłu, na górze, na krawędzie, od frontu, z boku), w zależności od potrzeby.

TECHNOLOGIA PRINT & APPLY - NAJWYŻSZA JAKOŚĆ DRUKU I ELASTYCZNOŚĆ

Automaty Print & Apply wykorzystują technologię termotransferu, która zapewnia najwyższą jakość i czytelność wydruku.

Urządzenia Print & Apply są proste w obsłudze i umożliwiają stosunkowo łatwą adaptację do potrzeb linii produkcyjnej. Szybka i bezproblemowa wymiana materiałów zapewnia dużą ergonomię pracy, ciągłość produkcji oraz łatwość eksploatacji.

Napisz do nas

Państwa wiadomość została wysłana.