Promark Produkcja - producent automatów etykietujących

Promark Produkcja jest producentem urządzeń etykietujących i automatów drukująco-etykietujących. Wyróżnia nas doświadczenie, pełen profesjonalizm oraz obszerna wiedza. Działamy kompleksowo i jesteśmy partnerem, któremu można zaufać. Od ponad dwudziestu lat zajmujemy się dostarczaniem, konstruowaniem, wytwarzaniem oraz serwisem wysokiej klasy automatów i głowic etykietujących, urządzeń P&A, transporterów i niezbędnych akcesoriów. Jesteśmy niekwestionowanym liderem wśród producentów różnego typu urządzeń przeznaczonych do etykietowania, a w ciągu dwóch dekad naszej działalności pozyskaliśmy grono zadowolonych klientów. Promark Produkcja oferuje profesjonalny serwis maszyn oraz szerokie spektrum automatów etykietujących, dzięki czemu bez problemu można wybrać urządzenie dopasowane do indywidualnych oczekiwań.

Innowacyjne technologie w dziedzinie urządzeń do etykietowania

Jako doświadczony producent i serwis, zdajemy sobie sprawę, że automaty do etykietowania powinny wyróżniać się niezawodnością, funkcjonalnością, dużą wydajnością oraz łatwością w obsłudze. Właśnie dlatego, od samego początku naszej działalności stawiamy na innowacyjność oraz nowe technologie, co bezpośrednio przekłada się na jakość i żywotność proponowanych przez Promark Produkcja urządzeń etykietujących i automatów drukująco-etykietujących. Jesteśmy producentem, który dysponuje własnym parkiem maszynowym oraz zespołem wykwalifikowanych fachowców, a nasi klienci mogą liczyć na wsparcie również w zakresie serwisu automatów etykietujących i urządzeń P&A.

Urządzenia etykietujące dostosowane do indywidualnych potrzeb

Oferta Promark Produkcja skierowana jest zarówno dla dużych producentów i zakładów wytwórczych, jak i mniejszych przedsiębiorstw. W naszym dziale badawczo-rozwojowym nieustannie pracujemy nad nowymi rozwiązaniami, które wpływają na udoskonalenie automatów do etykietowania. Proponujemy całą gamę urządzeń, m.in. głowice i zestawy etykietujące, maszyny Print & Apply oraz niezbędne akcesoria.

Zapraszamy do współpracy
Napisz do nas

Państwa wiadomość została wysłana.