Głowice etykietujące

Głowice etykietujące przeznaczone są do aplikacji etykiet samoprzylepnych zarówno na opakowaniach jednostkowych, jak i zbiorczych. Wykorzystywane są na maszynach pakujących, transporterach oraz w półautomatycznych aplikacjach ręcznych. W ofercie Promark Produkcja znajdą Państwo wydajne, nowoczesne i zaawansowane technologicznie głowice etykietujące, które wyróżniają się bardzo solidną konstrukcją, dużą niezawodnością oraz najwyższą precyzją pracy.

Wśród proponowanych urządzeń posiadamy głowice etykietujące umożliwiające automatyczne nanoszenie etykiet na opakowania różnego typu i o różnym kształcie. W zależności od konkretnego modelu, głowice mogą różnić się parametrami technicznymi, m.in. szerokością i długością etykiety, prędkością etykietowania czy średnicą rolki etykiet. Jednak niezależnie od swoich właściwości, wszystkie charakteryzują się łatwą obsługą i dużą funkcjonalnością.

Głowice kompatybilne są z różnego rodzaju drukarkami termotransferowymi oraz ink jet i zaprojektowane zostały w sposób pozwalający na współpracę z innymi dostępnymi akcesoriami. Dzięki takiemu rozwiązaniu możliwe jest zoptymalizowanie szybkości i precyzji pracy w stosunkowo prosty sposób i bez większych nakładów finansowych.

Proponujemy Państwu urządzenia o zróżnicowanych parametrach, dzięki czemu nietrudno wybrać głowicę etykietującą dostosowaną do indywidualnych oczekiwań i wymagań. Głowice Alfa sprawdzą się przy znakowaniu opakowań jednostkowych i kartonów zbiorczych na transporterach. Gamma to głowica wyposażona w mikroprocesorowy sterownik elektroniczny i znajdująca zastosowanie w aplikacjach na poziomych maszynach pakujących typu Flow Pack. Golf to najwyższy model głowicy etykietującej oparty o sterownik PLC i kolorowy pulpit sterujący, przeznaczony do aplikacji na wszystkich maszynach pakujących, a także wydajnych transporterach. W naszej ofercie posiadamy również półautomatyczne głowice Alfa SPRA3 i SPLA2 do etykietowania opakowań eliptycznych i okrągłych. Dzięki uproszczonej konstrukcji zajmują niewiele miejsca, a ich niewątpliwą zaletą są niskie koszty eksploatacji.

Napisz do nas

Państwa wiadomość została wysłana.