Etykietowanie produktów

Etykiety na opakowaniach pełnią bardzo ważne funkcje, nie tylko dla konsumentów, którzy czerpią z nich wiedzę na temat towarów, ale również z punktu widzenia logistyki. Mogą one zawierać informacje na temat składu produktu czy jego zastosowania. Dzięki etykieciarkom wyposażonym w drukarki termotransferowe można również nanieść na opakowanie takie dane jak numer partii, data produkcji lub wskazać datę minimalnej trwałości. W niektórych przypadkach, np. w branży spożywczej i kosmetycznej, sposób etykietowania opakowań jest ściśle określony przez przepisy. Dodatkowo odpowiedni układ graficzny jest elementem, który sprawia, że opakowanie towaru jest bardziej atrakcyjne i wyróżnia się na tle innych produktów. Etykietowanie jest zatem ważną częścią całej linii produkcyjnej. Odpowiednia etykieciarka powinna umożliwiać szybkie i wydajne nanoszenie etykiet na towary.

Etykieciarki Promark Produkcja

W Promark Produkcji już od ponad dwudziestu lat zajmujemy się opracowywaniem i wdrażaniem innowacyjnych rozwiązań w dziedzinie znakowania i etykietowania produktów. W naszej ofercie znajdą Państwo m.in. wysokiej klasy etykieciarki. Proponowane przez nas urządzenia do etykietowania towarów wyróżniają się niezawodnością, stabilnością pracy, łatwą obsługą i dużą wydajnością. Posiadamy etykieciarki przeznaczone do różnego rodzaju opakowań, niezależnie od ich kształtu i materiału, z jakiego zostały wykonane.

Urządzenia etykietujące dostosowane do potrzeb linii produkcyjnej

W naszej ofercie znaleźć można zarówno etykieciarki automatyczne, jak i półautomatyczne. W zależności od potrzeb, urządzenie do etykietowania produktów może nanosić etykiety samoprzylepne na spód lub górę opakowania, umieszczać je od frontu, z tyłu, z boku po obwodzie lub na krawędziach . Nasze etykieciarki sprawdzą się również przy etykietowaniu towarów w opakowaniach okrągłych, eliptycznych czy płaskich, w orientacji pionowej i poziomej. Wysokiej jakości głowice urządzeń zapewniają wydajną i precyzyjną pracę.

Etykietowanie produktów na folii opakowaniowej

Etykietowanie produktów na folii opakowaniowej

Maszyny pakujące pionowe

Etykietowanie towarów na folii opakowaniowej

Etykietowanie towarów na folii opakowaniowej

Maszyny pakujące poziome

Etykietowanie opakowań jednostkowych na transporterach

Etykietowanie opakowań jednostkowych na transporterach

Etykietowanie opakowań produktów okrągłych

Etykietowanie opakowań produktów okrągłych

Etykietowanie opakowań eliptycznych

Etykietowanie opakowań eliptycznych

Etykietowanie opakowań towarów płaskich

Etykietowanie opakowań towarów płaskich

Zapraszamy do współpracy